לימוד זה פסטיבל ישראלי, יהודי, חינוכי ותרבותי היחיד במינו.
 
הפסטיבל עשיר בנושאים מגוונים: היסטוריה, תרבות, אמנות, פוליטיקה, טכנולוגיה ועוד. הלימוד מתקיים בדרכים מגוונות – הרצאה, סדנה, שיחה, הקרנה, הופעה, סיור ועוד, מועברים על ידי למעלה מ-100 מציגים מקשת רחבה של רקעים שונים. התכנית מאפשרת למשתתפים לחקור לעומק את הנושאים המענינים אותם – בין אם הכירו את הנושא לפניכן או לא.
 
מעבר ללמידה, מטרת הפסטיבל היא לייצר מרחב מאפשר למפגש, דיאלוג, צמיחה והעשרה אישית. בין הפעילויות הרבות, הלימוד מספק אפשרות לפגוש מגוון אנשים חדשים ומעניינים, חלקם דומים לכם וחלקם שונים מכם מאד.
 
אחד מעמודי התווך של לימוד הוא ערך התנדבות. הפסטיבל נוצר כולו על ידי המתנדבים שגורמים לכל הדבר הזה לקרות.


על מנת לראות תוכנית הפסטיבל לחצו על הכפתור בפינה הימנית העליונה ובחרו אופציה תוכנית. לחצו על שם היחידה על מנת לראות מידע נוסך אודותיה. לחצו על שם המרצה על מנת לראות קורות חייו.

אם אתם מחפשים הרצאות מתקיימות בחדר ספציפי, בחרו אופציה חדרים בתפריט. אם אתם מחפשים הרצאה של מרצה ספציפי, בחרו אופציה מרצים בתפריט.

על מנת לפשט שימוש בתוכנית הפסטיבל צרו קיצור דרך אליה במסך דף הבית כדלקמן:

  • אם אתם משתמשים באנדרויד (Chrome) לחצו על הכפתור תפרית (Menu) בפינה הימנית העליונה ובחרו הוסף למסך דף הבית (Add to Home Screen)
  • אם אתם משתמשים באייפון (Safari) לחצו על כפתור שליחה (Send) למטה במרכז ובחרו הוסף למסך דף הבית (Add to Home Screen)


על מנת לראות תוכנית הפסטיבל בחרו אופציה תוכנית בתפריט העליון. לחצו על שם היחידה על מנת לראות מידע נוסך אודותיה. לחצו על שם המרצה על מנת לראות קורות חייו.

אם אתם מחפשים הרצאות מתקיימות בחדר ספציפי, בחרו אופציה חדרים בתפריט. אם אתם מחפשים הרצאה של מרצה ספציפי, בחרו אופציה מרצים בתפריט.

שימו לב שתוכנית הפסטיבל ניתן לראות גם בטלפונים סלולריים.